Forlygtepære til AUDI Q8 LED og Xenon
Hvor køber man AUDI Q8 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af AUDI Q8 Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære AUDI Q8 udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
VALEO 32523 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3000K, Halogen
HELLA 082034 Pære, fjernlys
H7 PX26d, 3300K, Halogen, gennemsigtig
OSRAM H9 Pære, fjernlys
H9 12V 65W PGJ19-5, 3200K, Halogen
MAGNETI MARELLI GOC 37388230 Pære, fjernlys
H15 12V 15/55W, Halogen, hvid, ECE-godkendt
BOSCH 082034 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
OSRAM H8 Pære, fjernlys
H8 12V 35W PGJ19-1, 3200K, Halogen
BOSCH H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
BOSCH E1 22J Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
BOSCH H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen
OSRAM H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 4200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
HB3 12V 60W P20d, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4200K, Halogen
Pære til forlygte til Top AUDI Q8 modeller
Forlygtepære til AUDI Q8: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Audi Q8: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Audi Q8 kommer fra følgende mærker:
Forlygtepære for Audi Q8: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for AUDI Q8 varierer fra 21 kr. til 469 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Audi Q8?
AUDI Q8 har en D3S; H1; H11; H15; H4; H7; H8; H9; HB3 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en AUDI Q8 er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Audi Q8-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
AUDI Q8 4MN forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 60; 65; 1555; 6055 W |
| Armaturdesign | D3S; H1; H11; H15; H4; H7; H8; H9; HB3 |
| Spænding | 12; 42 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P20d; P43t; P43t-38; PGJ19-1; PGJ19-2; PGJ19-5; PK32d-5; PX26d |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 3300; 4000; 4100; 4200; 5000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; hvid |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Audi Q8?
Prisen på en forlygtepære til AUDI Q8 spænder fra 21,99 til 469 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine AUDI Q8-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele