Forlygtepære til CADILLAC ESCALADE LED og Xenon
Hvor køber man CADILLAC ESCALADE forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af CADILLAC ESCALADE Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære CADILLAC ESCALADE udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0008 Pære, fjernlys
HB4 12V 51W P22d P22d, 3500K, Halogen
OSRAM HB4 Pære, fjernlys
HB4 12V 51W P22d, 3050K, Halogen
VEMO HB4 Pære, fjernlys
HB4 12V 55W P22d, Halogen, Original VEMO Quality
BOSCH HB4 Pære, fjernlys
HB4 12V 51W P22d, Halogen
Forlygtepære til CADILLAC ESCALADE i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top CADILLAC ESCALADE modeller
Forlygtepære til CADILLAC ESCALADE: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Cadillac ESCALADE: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Cadillac ESCALADE kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- EINPARTS
- AMiO
- VALEO
Forlygtepære for Cadillac ESCALADE: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for CADILLAC ESCALADE varierer fra 28 kr. til 528 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Cadillac ESCALADE?
CADILLAC ESCALADE har en HB3; HB4 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en CADILLAC ESCALADE er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Cadillac ESCALADE-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
CADILLAC ESCALADE ESCALADE forlygtepære
| Nominel kapacitet | 51; 55; 60 W |
| Armaturdesign | HB3; HB4 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P20d; P22d |
| Farvetemperatur | 3050; 3500; 4200; 4300 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig; gul |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Cadillac ESCALADE?
Prisen på en forlygtepære til CADILLAC ESCALADE spænder fra 28,49 til 527,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine CADILLAC ESCALADE-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele