Forlygtepære til DAEWOO KALOS LED og Xenon
Hvor køber man DAEWOO KALOS forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af DAEWOO KALOS Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære DAEWOO KALOS udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0010 Pære, fjernlys
H3 12V 55W PK22s PK22s, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
BOSCH H3 Pære, fjernlys
H3 12V 55W PK22s, Halogen
PHILIPS 49099560 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
Forlygtepære til DAEWOO KALOS i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top DAEWOO KALOS modeller
Forlygtepære til DAEWOO KALOS: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Daewoo KALOS: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Daewoo KALOS kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Daewoo KALOS: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for DAEWOO KALOS varierer fra 12 kr. til 280 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Daewoo KALOS?
DAEWOO KALOS har en H3; H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en DAEWOO KALOS er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Daewoo KALOS-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
DAEWOO KALOS KLAS; notchback forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 6055 W |
| Armaturdesign | H3; H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t; PK22s |
| Farvetemperatur | 3200; 3600; 4000; 4500; 5000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gul; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Daewoo KALOS?
Prisen på en forlygtepære til DAEWOO KALOS spænder fra 12,49 til 279,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine DAEWOO KALOS-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele