Forlygtepære til FIAT 124 LED og Xenon
Hvor køber man FIAT 124 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af FIAT 124 Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære FIAT 124 udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
OSRAM H15 Pære, fjernlys
H15 12V 55/15W PGJ23t-1, 3200K, Halogen
PHILIPS 36430930 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen, Vision
PHILIPS 36194030 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3000K, Halogen
OSRAM H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 4200K, Halogen
OSRAM H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, Halogen
NEOLUX® H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen
NEOLUX® H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 4000K, Halogen
VALEO 32524 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, Halogen
Forlygtepære til FIAT 124 i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top FIAT 124 modeller
Forlygtepære til FIAT 124: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Fiat 124: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Fiat 124 kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Fiat 124: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT 124 varierer fra 32 kr. til 396 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Fiat 124?
FIAT 124 har en H11; H15 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en FIAT 124 er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Fiat 124-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
FIAT 124 Coupe; Familiare; Sedan; Spider forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 5515 W |
| Armaturdesign | H11; H15 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | PGJ19-2; PGJ23t-1 |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 4000; 4200 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gul |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys; til kørelys; til tågelys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Fiat 124?
Prisen på en forlygtepære til FIAT 124 spænder fra 32,99 til 395,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine FIAT 124-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele