FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære FIAT Ducato Ladvogn / Chassis. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære FIAT 250_, 290_ Ducato Ladvogn / Chassis mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
PHILIPS 40593760 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH E1 22J Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
BOSCH H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
PHILIPS 36430930 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen, Vision
VALEO 32505 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
OSRAM H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 4200K, Halogen
Forlygte pære FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290)
Forlygtepære for FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290): hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til FIAT Ducato Ladvogn / Chassis kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) varierer fra 23 kr. til 330 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290)?
Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) har en H1; H11; H15; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Fiat Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290)-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290): 2.0; 2.2; 2.3; 3.0; 110; 120; 130; 140; 160; 180; E-Ducato forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 5515 W |
| Armaturdesign | H1; H11; H15; H7 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P14.5s; PGJ19-2; PGJ23t-1; PX26d |
| Farvetemperatur | 3200; 3700; 3800; 4000; 4050; 4200; 5500; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | Ekstra fjernlygte; med fjernlys; med nærlys; til kørelys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290)?
Prisen på en forlygtepære til FIAT Ducato Ladvogn / Chassis (250_, 290_) spænder fra 23,49 til 330 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til FIAT Ducato III Ladvogn / Chassis (250, 290) uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele