Fiat Punto 188 Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Fiat Punto 188 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Fiat Punto 188 Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære FIAT PUNTO. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære FIAT 188 PUNTO mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
PHILIPS 40593760 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3200K, Halogen, Vision
PHILIPS 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
PHILIPS 35495928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3000K, Halogen
PHILIPS 00573130 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
VALEO 32505 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
PHILIPS 35493530 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
Forlygte pære FIAT Punto II Hatchback (188) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Fiat Punto 188
Forlygtepære for Fiat Punto 188: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til FIAT PUNTO kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
Pære til forlygte for FIAT Punto II Hatchback (188): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT Punto II Hatchback (188) varierer fra 22 kr. til 319 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Fiat Punto 188?
Punto 188 har en H1; H3; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Fiat Punto II Hatchback (188) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Fiat Punto Mk2-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Fiat Punto Mk2: 1.2; 1.3; 1.4; 1.8; 1.9 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55 W |
| Armaturdesign | H1; H3; H7 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P14.5s; PK22s; PX26d |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 3800; 4200; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Punto 188?
Prisen på en forlygtepære til FIAT PUNTO (188) spænder fra 22,49 til 318,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Fiat Punto 188 uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele