Forlygtepære til FIAT ULYSSE LED og Xenon
Hvor køber man FIAT ULYSSE forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af FIAT ULYSSE Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære FIAT ULYSSE udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
PHILIPS 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 4200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
PHILIPS 35495928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
VALEO H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3300K, Halogen
Forlygtepære til FIAT ULYSSE i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top FIAT ULYSSE modeller
Forlygtepære til FIAT ULYSSE: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Fiat ULYSSE: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Fiat ULYSSE kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- GT-BERGMANN
Forlygtepære for Fiat ULYSSE: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT ULYSSE varierer fra 25 kr. til 619 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Fiat ULYSSE?
FIAT ULYSSE har en D1S; H1; H11; H4; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en FIAT ULYSSE er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Fiat ULYSSE-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
FIAT ULYSSE 179_; 220; Bus forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55 W |
| Armaturdesign | D1S; H1; H11; H4; H7 |
| Spænding | 12; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P43t-38; PGJ19-2; PX26d; Pk32d-2 |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 3800; 4050; 4150; 4200; 4300; 5000; 6200 K |
| Pærefarve | gennemsigtig |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Fiat ULYSSE?
Prisen på en forlygtepære til FIAT ULYSSE spænder fra 25,99 til 618,50 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine FIAT ULYSSE-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele