Forlygtepære til MAZDA TRIBUTE LED og Xenon
Hvor køber man MAZDA TRIBUTE forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af MAZDA TRIBUTE Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære MAZDA TRIBUTE udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0003 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen, gennemsigtig
RIDEX 106B0070 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14,5s P14.5s, Halogen
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
BOSCH E1 22J Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
PHILIPS 39934930 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
HELLA 082008 Pære, forlys
H1, Halogen, P14.5s
BOSCH H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
Forlygtepære til MAZDA TRIBUTE i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top MAZDA TRIBUTE modeller
Forlygtepære til MAZDA TRIBUTE: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Mazda TRIBUTE: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Mazda TRIBUTE kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Mazda TRIBUTE: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for MAZDA TRIBUTE varierer fra 17 kr. til 280 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Mazda TRIBUTE?
MAZDA TRIBUTE har en H1; H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en MAZDA TRIBUTE er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Mazda TRIBUTE-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
MAZDA TRIBUTE EP; SUV forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 6055 W |
| Armaturdesign | H1; H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P14.5s; P43t; P43t-38; P45t |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 3600; 4200; 5500; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Mazda TRIBUTE?
Prisen på en forlygtepære til MAZDA TRIBUTE spænder fra 17,49 til 279,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine MAZDA TRIBUTE-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele