Nissan Note E12 Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Nissan Note E12 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Nissan Note E12 Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære NISSAN NOTE. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære NISSAN E12 NOTE mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0005 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2 PGJ19-2, 3200K, Halogen
BOSCH H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
PHILIPS GOC 37435360 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
PHILIPS 00567028 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
PHILIPS GOC 36430930 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 301 054 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
MAXGEAR 78-0088 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen, Blå
OSRAM H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 4200K, Halogen
PHILIPS GOC 49099560 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen, Vision
Forlygte pære NISSAN Note II Hatchback (E12) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Nissan Note E12
Forlygtepære for Nissan Note E12: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til NISSAN NOTE kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for NISSAN Note II Hatchback (E12): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for NISSAN Note II Hatchback (E12) varierer fra 20 kr. til 330 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Nissan Note E12?
Nissan Note E12 har en H11; H4 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Nissan Note II Hatchback (E12) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Nissan Note E12-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Nissan Note E12: 1.2; 1.5; 1.6 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 6055 W |
| Armaturdesign | H11; H4 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; PGJ19-2 |
| Farvetemperatur | 3200; 4000; 4200; 5000; 5500 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå; gul |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Nissan Note E12?
Prisen på en forlygtepære til NISSAN NOTE (E12) spænder fra 20,49 til 330 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Nissan Note E12 uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele