Forlygtepære til NISSAN PRIMERA LED og Xenon
Hvor køber man NISSAN PRIMERA forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af NISSAN PRIMERA Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære NISSAN PRIMERA udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
VALEO 32523 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3000K, Halogen
BOSCH 082034 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
BOSCH E1 22J Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
BOSCH H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen
OSRAM H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 4200K, Halogen
VALEO 32007 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4200K, Halogen
PHILIPS 35495928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
Forlygtepære til NISSAN PRIMERA i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top NISSAN PRIMERA modeller
Guide/Trin for trin vejledning til reparation og udskiftning NISSAN PRIMERA Forlygtepære
Forlygtepære til NISSAN PRIMERA: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Nissan PRIMERA: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Nissan PRIMERA kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- GT-BERGMANN
Forlygtepære for Nissan PRIMERA: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for NISSAN PRIMERA varierer fra 23 kr. til 1.130 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Nissan PRIMERA?
NISSAN PRIMERA har en D2S; H1; H11; H4; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en NISSAN PRIMERA er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Nissan PRIMERA-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
NISSAN PRIMERA Hatchback; kombi; P10; P11; P12; Traveller forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 6055 W |
| Armaturdesign | D2S; H1; H11; H4; H7 |
| Spænding | 12; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P32d-2; P43t; P43t-38; PGJ19-2; PX26d |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 4000; 4050; 4200; 5000; 6000; 6200 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Nissan PRIMERA?
Prisen på en forlygtepære til NISSAN PRIMERA spænder fra 23,49 til 1.130 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine NISSAN PRIMERA-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele