Forlygtepære til OPEL TIGRA LED og Xenon
Hvor køber man OPEL TIGRA forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af OPEL TIGRA Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære OPEL TIGRA udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
BOSCH 082034 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
PHILIPS GOC 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
PHILIPS 35495928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3000K, Halogen
VALEO H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3300K, Halogen
PHILIPS 00573130 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
Forlygtepære til OPEL TIGRA i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top OPEL TIGRA modeller
Guide/Trin for trin vejledning til reparation og udskiftning OPEL TIGRA Forlygtepære
Forlygtepære til OPEL TIGRA: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Opel TIGRA: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Opel TIGRA kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- GT-BERGMANN
Forlygtepære for Opel TIGRA: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for OPEL TIGRA varierer fra 21 kr. til 367 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Opel TIGRA?
OPEL TIGRA har en H1; H11; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en OPEL TIGRA er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Opel TIGRA-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
OPEL TIGRA Coupe; TwinTop forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55 W |
| Armaturdesign | H1; H11; H7 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P14.5s; PGJ19-2; PX26d |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 3300; 4050; 4200; 5000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Opel TIGRA?
Prisen på en forlygtepære til OPEL TIGRA spænder fra 21,99 til 367 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine OPEL TIGRA-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele