Forlygtepære til PORSCHE 928 LED og Xenon
Hvor køber man PORSCHE 928 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af PORSCHE 928 Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære PORSCHE 928 udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0003 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen, gennemsigtig
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
PHILIPS GOC 39934930 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
NARVA H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3700K, Halogen
Forlygtepære til PORSCHE 928 i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top PORSCHE 928 modeller
Forlygtepære til PORSCHE 928: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Porsche 928: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Porsche 928 kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Porsche 928: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for PORSCHE 928 varierer fra 21 kr. til 280 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Porsche 928?
PORSCHE 928 har en H3; H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en PORSCHE 928 er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Porsche 928-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
PORSCHE 928 Coupe forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 6055; 7075 W |
| Armaturdesign | H3; H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t; PK22s |
| Farvetemperatur | 3200; 3600; 3700; 4500; 5500; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Porsche 928?
Prisen på en forlygtepære til PORSCHE 928 spænder fra 21,99 til 279,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine PORSCHE 928-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele