Porsche 944 Coupe Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Porsche 944 Coupe forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Porsche 944 Coupe Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære PORSCHE . Du har valget mellem forskellige Forlygtepære PORSCHE mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0010 Pære, fjernlys
H3 12V 55W PK22s PK22s, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
PHILIPS 00567028 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
MAXGEAR 78-0088 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen, Blå
PHILIPS GOC 49099560 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
HELLA H3 Pære, forlys
H3, 12V, 55W, Halogen, PK22s
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
Forlygte pære PORSCHE 944 Coupe bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Porsche 944 Coupe
Forlygtepære for Porsche 944 Coupe: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til PORSCHE kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for PORSCHE 944 Coupe: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for PORSCHE 944 Coupe varierer fra 12 kr. til 259 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Porsche 944 Coupe?
Porsche 944 Coupe har en H3; H4 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Porsche 944 Coupe er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Porsche 944 Coupe-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Porsche 944 Coupe: 2.5; 2.7; 3.0 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 6055 W |
| Armaturdesign | H3; H4 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; PK22s |
| Farvetemperatur | 3200; 4000; 4200; 4500; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig; gul; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Porsche 944 Coupe?
Prisen på en forlygtepære til PORSCHE 944 spænder fra 12,49 til 258,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Porsche 944 Coupe uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele