Forlygtepære til RENAULT GRAND SCÉNIC LED og Xenon
Hvor køber man RENAULT GRAND SCÉNIC forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af RENAULT GRAND SCÉNIC Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære RENAULT GRAND SCÉNIC udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
VALEO 32523 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3000K, Halogen
BOSCH 082034 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
PHILIPS 40593760 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3200K, Halogen, Vision
PHILIPS GOC 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3000K, Halogen
Forlygtepære til RENAULT GRAND SCÉNIC i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top RENAULT GRAND SCÉNIC modeller
Forlygtepære til RENAULT GRAND SCÉNIC: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Renault GRAND SCÉNIC: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Renault GRAND SCÉNIC kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- GT-BERGMANN
Forlygtepære for Renault GRAND SCÉNIC: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for RENAULT GRAND SCÉNIC varierer fra 21 kr. til 1.424 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Renault GRAND SCÉNIC?
RENAULT GRAND SCÉNIC har en D1S; D2S; H1; H11; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en RENAULT GRAND SCÉNIC er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Renault GRAND SCÉNIC-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
RENAULT GRAND SCÉNIC SCÉNIC forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55 W |
| Armaturdesign | D1S; D2S; H1; H11; H7 |
| Spænding | 12; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P32d-2; PGJ19-2; PX26d; Pk32d-2 |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 4150; 4200; 4300; 4600; 5000; 6000; 6200 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Renault GRAND SCÉNIC?
Prisen på en forlygtepære til RENAULT GRAND SCÉNIC spænder fra 21,99 til 1.424 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine RENAULT GRAND SCÉNIC-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele