Forlygtepære til SSANGYONG RODIUS LED og Xenon
Hvor køber man SSANGYONG RODIUS forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af SSANGYONG RODIUS Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære SSANGYONG RODIUS udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
PHILIPS 35495928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
PHILIPS 00573130 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
PHILIPS 35493530 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
VALEO 32227 Pære, fjernlys
H27W/1 12V 27W PG13, Halogen
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
OSRAM H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen, CLASSIC
Forlygtepære til SSANGYONG RODIUS i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top SSANGYONG RODIUS modeller
Forlygtepære til SSANGYONG RODIUS: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for SsangYoung RODIUS: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til SsangYoung RODIUS kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
- EINPARTS
Forlygtepære for SsangYoung RODIUS: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for SSANGYONG RODIUS varierer fra 21 kr. til 319 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til SsangYoung RODIUS?
SSANGYONG RODIUS har en 1; H15; H27W; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en SSANGYONG RODIUS er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine SsangYoung RODIUS-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
SSANGYONG RODIUS II; RODIUS forlygtepære
| Nominel kapacitet | 19; 27; 55; 5515 W |
| Armaturdesign | 1; H15; H27W; H7 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | PG13; PGJ23t-1; PX26d |
| Farvetemperatur | 3200; 3700; 3800; 4200; 5000; 5500; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | Ekstra fjernlygte; med fjernlys; med nærlys; til kørelys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til SsangYoung RODIUS?
Prisen på en forlygtepære til SSANGYONG RODIUS spænder fra 21,49 til 318,50 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine SSANGYONG RODIUS-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele