Forlygtepære til SUBARU LEVORG LED og Xenon
Hvor køber man SUBARU LEVORG forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af SUBARU LEVORG Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære SUBARU LEVORG udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0007 Pære, fjernlys
HB3 12V 60W P20d, Halogen
VALEO 32012 Pære, fjernlys
Halogen, HB3 12V 60W P20d, Halogen, ESSENTIAL
PHILIPS GOC 36430930 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 4200K, Halogen
BOSCH HB3 Pære, fjernlys
HB3 12V 60W P20d, Halogen
OSRAM H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 4200K, Halogen
BOSCH H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, Halogen
Forlygtepære til SUBARU LEVORG i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top SUBARU LEVORG modeller
Forlygtepære til SUBARU LEVORG: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Subaru LEVORG: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Subaru LEVORG kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Subaru LEVORG: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for SUBARU LEVORG varierer fra 34 kr. til 330 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Subaru LEVORG?
SUBARU LEVORG har en H11; H8; HB3; Halogen pære (bulb).
Forlygte-pærer på en SUBARU LEVORG er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Subaru LEVORG-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
SUBARU LEVORG I forlygtepære
| Nominel kapacitet | 19; 35; 55; 60 W |
| Armaturdesign | H11; H8; HB3; Halogen |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P20d; PGJ19-1; PGJ19-2 |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 3600; 4200; 4300 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Subaru LEVORG?
Prisen på en forlygtepære til SUBARU LEVORG spænder fra 34,49 til 330 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine SUBARU LEVORG-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele