TOYOTA RAV4 V (XA50) Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man TOYOTA RAV4 V (XA50) forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af TOYOTA RAV4 V (XA50) Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære TOYOTA RAV4 V. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære TOYOTA XA50 RAV4 V mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
BOSCH H16 Pære, fjernlys
H16 12V 19W PGJ19-3, Halogen
BOSCH E1 2VX Pære, fjernlys
HIR2 12V 55W PX22d, Halogen
PHILIPS 00577928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4000K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
R2 (Bilux) 12V 45/40W P45t, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
PHILIPS 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
OSRAM D8S Xenon-pære
D8S, 42V, 25W, 4500K
VALEO 32007 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen
Forlygte pære TOYOTA RAV4 V (XA50) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til TOYOTA RAV4 V (XA50)
Forlygtepære for TOYOTA RAV4 V (XA50): hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til TOYOTA RAV4 V kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for TOYOTA RAV4 V (XA50): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for TOYOTA RAV4 V (XA50) varierer fra 21 kr. til 592 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til TOYOTA RAV4 V (XA50)?
RAV4 V (XA50) har en D2S; D8S; H1; H11; H16; H4; H7; HIR2; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Toyota RAV4 V (XA50) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine RAV4 V (XA50)-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
RAV4 V (XA50): 2.0; 2.5 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 19; 25; 35; 55; 4540; 6055 W |
| Armaturdesign | D2S; D8S; H1; H11; H16; H4; H7; HIR2; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12; 42; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P32d-2; P43t; P43t-38; P45t; PGJ19-2; PGJ19-3; PK32d-1; PX22d; PX26d |
| Farvetemperatur | 3200; 3800; 4000; 4150; 4500; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til RAV4 V (XA50)?
Prisen på en forlygtepære til TOYOTA RAV4 V (XA50) spænder fra 21,99 til 591,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til TOYOTA RAV4 V (XA50) uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele