TOYOTA Yaris Cross (MXP_) Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man TOYOTA Yaris Cross (MXP_) forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af TOYOTA Yaris Cross (MXP_) Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære TOYOTA YARIS CROSS. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære TOYOTA MXP_ YARIS CROSS mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0009 Pære, fjernlys
HIR2 12V 55W PX22d, 3200, 3700K, Halogen
BOSCH HIR2 (9012) Pære, fjernlys
HIR2 12V 55W PX22d
BOSCH E1 2VX Pære, fjernlys
HIR2 12V 55W PX22d, Halogen
PHILIPS 00577928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4000K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
R2 (Bilux) 12V 45/40W P45t, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
Forlygte pære TOYOTA Yaris Cross (MXP_) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til TOYOTA Yaris Cross (MXP_)
Forlygtepære for TOYOTA Yaris Cross (MXP_): hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til TOYOTA YARIS CROSS kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for TOYOTA Yaris Cross (MXP_): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for TOYOTA Yaris Cross (MXP_) varierer fra 26 kr. til 396 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til TOYOTA Yaris Cross (MXP_)?
Yaris Cross (MXP_) har en H11; H4; H7; HIR2; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Toyota Yaris Cross (MXP_) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Yaris Cross (MXP_)-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Yaris Cross (MXP_): 1.5 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 4540; 6055 W |
| Armaturdesign | H11; H4; H7; HIR2; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P45t; PGJ19-2; PX22d; PX26d |
| Farvetemperatur | 3200; 3200.37; 3700; 3800; 4000; 4200; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Yaris Cross (MXP_)?
Prisen på en forlygtepære til TOYOTA YARIS CROSS (MXP_) spænder fra 26,49 til 395,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til TOYOTA Yaris Cross (MXP_) uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele