Forlygtepære til VAUXHALL SIGNUM LED og Xenon
Hvor køber man VAUXHALL SIGNUM forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af VAUXHALL SIGNUM Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære VAUXHALL SIGNUM udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
BOSCH 082034 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
PHILIPS 40593760 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3200K, Halogen, Vision
PHILIPS 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 4200K, Halogen
OSRAM D2S Xenon-pære
D2S, 85V, 35W, 4200K
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
PHILIPS 36430930 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen, Vision
VALEO H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3300K, Halogen
Forlygtepære til VAUXHALL SIGNUM i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top VAUXHALL SIGNUM modeller
Guide/Trin for trin vejledning til reparation og udskiftning VAUXHALL SIGNUM Forlygtepære
Forlygtepære til VAUXHALL SIGNUM: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Vauxhall SIGNUM: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Vauxhall SIGNUM kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
- EINPARTS
Forlygtepære for Vauxhall SIGNUM: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for VAUXHALL SIGNUM varierer fra 26 kr. til 396 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Vauxhall SIGNUM?
VAUXHALL SIGNUM har en D1S; D2S; H1; H11; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en VAUXHALL SIGNUM er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Vauxhall SIGNUM-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
VAUXHALL SIGNUM Z03 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55 W |
| Armaturdesign | D1S; D2S; H1; H11; H7 |
| Spænding | 12; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P32d-2; PGJ19-2; PX26d; Pk32d-2 |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 4150; 4200; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Vauxhall SIGNUM?
Prisen på en forlygtepære til VAUXHALL SIGNUM spænder fra 26,49 til 396 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine VAUXHALL SIGNUM-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele