VW ID.4 (E21) Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man VW ID.4 (E21) forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af VW ID.4 (E21) Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære VW ID.4. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære VW E21 ID.4 mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
PHILIPS 00577928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4000K, Halogen
HELLA 082034 Pære, fjernlys
H7 PX26d, 3300K, Halogen, gennemsigtig
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
PHILIPS 40593760 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
BOSCH E1 22J Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
BOSCH H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
HB3 12V 60W P20d, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
Forlygte pære VW ID.4 (E21) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til VW ID.4 (E21)
Forlygtepære for VW ID.4 (E21): hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til VW ID.4 kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for VW ID.4 (E21): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for VW ID.4 (E21) varierer fra 21 kr. til 468 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til VW ID.4 (E21)?
ID.4 (E21) har en D3S; H1; H11; H15; H4; H7; HB3; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Volkswagen ID.4 (E21) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine ID.4 (E21)-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
ID.4 (E21): GTX; PRO; Performance; Pro; Pure forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 60; 5515; 6055 W |
| Armaturdesign | D3S; H1; H11; H15; H4; H7; HB3; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12; 42 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P20d; P43t; P43t-38; P45t; PGJ19-2; PGJ23t-1; PK32d-5; PX26d |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 3700; 3800; 4000; 4050; 4100; 4200; 5000; 5500 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | Ekstra fjernlygte; med fjernlys; med nærlys; til kørelys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til ID.4 (E21)?
Prisen på en forlygtepære til VW ID.4 (E21) spænder fra 21,99 til 467,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til VW ID.4 (E21) uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele