Forlygtepære til VW K70 LED og Xenon
Hvor køber man VW K70 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af VW K70 Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære VW K70 udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
PHILIPS 00577928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4000K, Halogen
HELLA 082034 Pære, fjernlys
H7 PX26d, 3300K, Halogen, gennemsigtig
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
PHILIPS 40593760 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
BOSCH E1 22J Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
BOSCH H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
HB3 12V 60W P20d, Halogen
Forlygtepære til VW K70 i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top VW K70 modeller
Forlygtepære til VW K70: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Volkswagen K70: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Volkswagen K70 kommer fra følgende mærker:
- AMiO
Forlygtepære for Volkswagen K70: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for VW K70 varierer fra 21 kr. til 616 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Volkswagen K70?
VW K70 har en D1S; D3S; H1; H11; H15; H4; H7; HB3; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en VW K70 er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Volkswagen K70-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
VW K70 48 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 60; 5515; 6055 W |
| Armaturdesign | D1S; D3S; H1; H11; H15; H4; H7; HB3; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12; 42; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P20d; P43t; P45t; PGJ19-2; PGJ23t-1; PK32d-5; PX26d; Pk32d-2 |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 3700; 3800; 4000; 4050; 4100; 4200; 4300; 5000; 5500 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | Ekstra fjernlygte; med fjernlys; med nærlys; til kørelys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Volkswagen K70?
Prisen på en forlygtepære til VW K70 spænder fra 21,99 til 615,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine VW K70-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele