BMW E87 Amort tagumine ja eesmine
Amort
BMW 1 Hatchback (E87) 2003
Enimmüüdud tooted: Amort BMW 1 Hatchback (E87) sõidukite jaoks
Enim müüdavamad varuosadt: Amort BMW 1 Hatchback. Teil on valikuvõimalust mitmete Amort BMW E87 1 Hatchback brändi tootjate vahel, et osta kõrge kvaliteediga autovaruosasid.
RIDEX 854S1093 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, 531x357 mm, kaks toru, Vedruamort
RIDEX 854S0249 Amort
esisild vasakul, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
RIDEX 854S1692 Amort
esisild vasakul, Gaasirõhk, 515x381 mm, kaks toru, Vedruamort
MONROE G8292 Amort
Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
MONROE G8293 Amort
Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
TRW JGM1133T Amort
Esisild, Gaasirõhk, Ø: 52, kaks toru, Vedruamort
MEYLE MSA0335 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort, ORIGINAL Quality
BILSTEIN BNE-E423 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, mitte vedrukandev amort
SACHS 317 568 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
SACHS 317 569 Amort
esisild vasakul, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
KYB 349041 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
TRW JGM1131T Amort
Esisild, Gaasirõhk, Ø: 52, kaks toru, Vedruamort
STARK SKSA-0132194 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, 531x357 mm, kaks toru, Vedruamort
SACHS 313 254 Amort
esisild vasakul, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
Amort BMW 1 Hatchback (E87) auto markidele
Enimloetud artiklid teemal amort autole BMW E87
Amort autole BMW E87: milline tootemark on parim?
Meie klientide hinnangul on parimad tooted kategoorias Amort tagumine ja eesmine autole BMW 1 Hatchback valmistatud järgnevate tootjate poolt:
- RIDEX
- STARK
- TRW
- SACHS
- BILSTEIN
Amort autole BMW 1 Hatchback (E87): kui palju see maksab?
Autotoodete hind autole BMW 1 Hatchback (E87) tootekategoorias Amort jääb vahemikku 29 kuni 142 €, sõltuvalt tootjast ja toote tehnilistest näitajatest.
Auto BMW E87 katkiste amortisaatorite tunnused, tundemärgid ja nende probleemid
Soovitused amortisaatorite kontrollimiseks:
- Kontrollige, kas amortisaatoril esineb lekkeid
- Kontrollige amortisaatoreid, kui need teevad ebatavalisi helisid (kriuksumine, susisemine)
- Kontrollige amortisaatorite määrituse astet (õli)
- Probleemide tunnuste hulka võivad kuuluda:
Halb pidamine
- Liigne kere rullamine pidurdamisel
- Pikem pidurdusteekond
- Liiga palju või liiga vähe amortisaatori tagasivetrumist
Kui kaua auto BMW E87 amortisaatorid kestavad?
Auto BMW 1 Hatchback (E87) amortisaatori eeldatav tööiga on 130 000 – 150 000 kilomeetrit.
Millal vahetada auto BMW E87 amortisaatorid välja?
Me soovitame auto BMW E87 amortisaatorid välja vahetada pärast 130 000 kilomeetri läbimist.
Autole BMW E87: 116; 116d; 116i; 118; 118i; 120; 123; 130 sobilike amortisaatorite tabel
| Amortisaatori tüüp | 45; 52 mm |
| Minimaalne pikkus | 15; 22 mm |
| Vedru käigu pikkus | mm |
| Amortiseerimissüsteem | 531 mm |
| Amortisaatori tüüp | 357 mm |
| Amortisaatori paigaldustüüp | 174 mm |
| Amortisaatori torutüüp | kg |
| Kolvivarre diameeter | 8-25 bar |
Kui palju maksavad amortisaatorid autole BMW E87?
Auto BMW 1 Hatchback (E87) amortisaatorite hind jääb vahemikku 29,49 kuni 141,99 €.
Püsttoru diameeter
| Netokaal | Kaal | Gaasirõhk |
| Amortisaatori rõhk | kaks toru; Ükstoru |
| Millised tagumised ja eesmised amortisaatorid osta autole BMW E87? | Teleskoop-amort; Vedruamort; mitte vedrukandev amort |
| Läbimõõt | Plaadi all; Rõngaskinnituse all; Tihvti all; ülemine tihvt |
| Maksimaalne pikkus | Ühetoruline, kahetoruline |
Turvaline ostlemine! Saad tagastada BMW E87 amort selgitusi andmata 200 päeva jooksul pärast ostmist ja saad raha tagasi. Kuidas? Kasuta kassas olles Turvalise tellimuse valikut. Hind kõigest 2,99 €.
AUTODOC hoolib teist! Netipoe tellimused kuni 150 € väärtuses, saadetakse tasuta maksimaalselt Estonia. *Ei rakendu suurtele autovaruosadele