BMW F21 Amort tagumine ja eesmine
Amort
BMW 1 Hatchback (F21) 2011
Enimmüüdud tooted: Amort BMW 1 Hatchback (F21) sõidukite jaoks
Enim müüdavamad varuosadt: Amort BMW 1 Hatchback. Teil on valikuvõimalust mitmete Amort BMW F21 1 Hatchback brändi tootjate vahel, et osta kõrge kvaliteediga autovaruosasid.
SACHS 319 733 Amort
Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
BILSTEIN 19-217994 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, mitte vedrukandev amort
BILSTEIN 19-218014 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, mitte vedrukandev amort
BILSTEIN 22-217981 Amort
Esisild, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
KYB 3448017 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
MEYLE MSA0828 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
SACHS 317 862 Amort
Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
KYB 3448018 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
DACO Germany 453011 Amort
Esisild, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort, Amortisaator, kinnitusvedruga
BILSTEIN 35-264590 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, Ükstoru-Upside Down, Vedruamort
KAVO PARTS SSA-10435 Amort
Esisild, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
Amort BMW 1 Hatchback (F21) auto markidele
Enimloetud artiklid teemal amort autole BMW F21
Amort autole BMW F21: milline tootemark on parim?
Meie klientide hinnangul on parimad tooted kategoorias Amort tagumine ja eesmine autole BMW 1 Hatchback valmistatud järgnevate tootjate poolt:
- RIDEX
- STARK
- BILSTEIN
- MONROE
- KYB
Amort autole BMW 1 Hatchback (F21): kui palju see maksab?
Autotoodete hind autole BMW 1 Hatchback (F21) tootekategoorias Amort jääb vahemikku 32 kuni 485 €, sõltuvalt tootjast ja toote tehnilistest näitajatest.
Auto BMW F21 katkiste amortisaatorite tunnused, tundemärgid ja nende probleemid
Soovitused amortisaatorite kontrollimiseks:
- Kontrollige, kas amortisaatoril esineb lekkeid
- Kontrollige amortisaatoreid, kui need teevad ebatavalisi helisid (kriuksumine, susisemine)
- Kontrollige amortisaatorite määrituse astet (õli)
- Probleemide tunnuste hulka võivad kuuluda:
Halb pidamine
- Liigne kere rullamine pidurdamisel
- Pikem pidurdusteekond
- Liiga palju või liiga vähe amortisaatori tagasivetrumist
Kui kaua auto BMW F21 amortisaatorid kestavad?
Auto BMW 1 Hatchback (F21) amortisaatori eeldatav tööiga on 140 000 – 150 000 kilomeetrit.
Millal vahetada auto BMW F21 amortisaatorid välja?
Me soovitame auto BMW F21 amortisaatorid välja vahetada pärast 120 000 kilomeetri läbimist.
Autole BMW F21: 114; 114d; 116; 116d; 116i; 118d; 118i; 120; 120d; 120i; 125; 125d; 125i; M135i; M140i sobilike amortisaatorite tabel
| Amortisaatori tüüp | mm |
| Minimaalne pikkus | mm |
| Vedru käigu pikkus | mm |
| Amortiseerimissüsteem | 548 mm |
| Amortisaatori tüüp | 370 mm |
| Amortisaatori paigaldustüüp | 178 mm |
| Amortisaatori torutüüp | kg |
| Kolvivarre diameeter | 8-25 bar |
Kui palju maksavad amortisaatorid autole BMW F21?
Auto BMW 1 Hatchback (F21) amortisaatorite hind jääb vahemikku 32,49 kuni 484,99 €.
Püsttoru diameeter
| Netokaal | Kaal | Gaasirõhk |
| Amortisaatori rõhk | kaks toru; Ükstoru; Ükstoru-Upside Down |
| Millised tagumised ja eesmised amortisaatorid osta autole BMW F21? | Amortisaator; Teleskoop-amort; Vedruamort; kinnitusvedruga; mitte vedrukandev amort; vedrukandev amort |
| Läbimõõt | Plaadi all; Rõngaskinnituse all; Silma all; ülemine tihvt |
| Maksimaalne pikkus | Ühetoruline, kahetoruline |
Turvaline ostlemine! Saad tagastada BMW F21 amort selgitusi andmata 200 päeva jooksul pärast ostmist ja saad raha tagasi. Kuidas? Kasuta kassas olles Turvalise tellimuse valikut. Hind kõigest 2,99 €.
AUTODOC hoolib teist! Netipoe tellimused kuni 150 € väärtuses, saadetakse tasuta maksimaalselt Estonia. *Ei rakendu suurtele autovaruosadele