BMW E91 Amort tagumine ja eesmine
Amort
BMW 3 Touring (E91) 2004
Enimmüüdud tooted: Amort BMW 3 Touring (E91) sõidukite jaoks
Enim müüdavamad varuosadt: Amort BMW 3 Touring. Teil on valikuvõimalust mitmete Amort BMW E91 3 Touring brändi tootjate vahel, et osta kõrge kvaliteediga autovaruosasid.
RIDEX 854S1968 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
RIDEX 854S1590 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, 650x390 mm, Ø: 39, kaks toru, Teleskoop-amort
RIDEX 854S1633 Amort
Esisild, esisild paremal, esisild vasakul, Gaasirõhk, 507x362 mm, Ø: 52x22 mm, kaks toru, Vedruamort
TRW JGM1123T Amort
Esisild, Gaasirõhk, Ø: 52, kaks toru, Vedruamort
SACHS 311 406 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
BILSTEIN BNE-D505 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, mitte vedrukandev amort
DACO Germany 560301 Amort
Gaasirõhk, 560, 559x407 mm, kaks toru, Vedruamort
BILSTEIN VNE-D657 Amort
esisild vasakul, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
TRW JGM1125T Amort
Gaasirõhk, Ø: 52, kaks toru, Vedruamort
MAGNETI MARELLI 1231G Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
BILSTEIN BE5-C042 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, Ükstoru, mitte vedrukandev amort
BILSTEIN VNE-D504 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
DACO Germany 450312L Amort
esisild vasakul, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort, Amortisaator, kinnitusvedruga
STARK SKSA-0132194 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, 531x357 mm, kaks toru, Vedruamort
Magnum Technology AGB064MT Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
BILSTEIN VE3-C041 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, Ükstoru-Upside Down, Vedruamort
Amort BMW 3 Touring (E91) auto markidele
Enimloetud artiklid teemal amort autole BMW E91
Amort autole BMW E91: milline tootemark on parim?
Meie klientide hinnangul on parimad tooted kategoorias Amort tagumine ja eesmine autole BMW 3 Touring valmistatud järgnevate tootjate poolt:
- RIDEX
- STARK
- TRW
- SACHS
- BILSTEIN
Amort autole BMW 3 Touring (E91): kui palju see maksab?
Autotoodete hind autole BMW 3 Touring (E91) tootekategoorias Amort jääb vahemikku 19 kuni 241 €, sõltuvalt tootjast ja toote tehnilistest näitajatest.
Auto BMW E91 katkiste amortisaatorite tunnused, tundemärgid ja nende probleemid
Soovitused amortisaatorite kontrollimiseks:
- Kontrollige, kas amortisaatoril esineb lekkeid
- Kontrollige amortisaatoreid, kui need teevad ebatavalisi helisid (kriuksumine, susisemine)
- Kontrollige amortisaatorite määrituse astet (õli)
- Probleemide tunnuste hulka võivad kuuluda:
Halb pidamine
- Liigne kere rullamine pidurdamisel
- Pikem pidurdusteekond
- Liiga palju või liiga vähe amortisaatori tagasivetrumist
Kui kaua auto BMW E91 amortisaatorid kestavad?
Auto BMW 3 Touring (E91) amortisaatori eeldatav tööiga on 140 000 – 150 000 kilomeetrit.
Millal vahetada auto BMW E91 amortisaatorid välja?
Me soovitame auto BMW E91 amortisaatorid välja vahetada pärast 135 000 kilomeetri läbimist.
Autole BMW E91: 316; 316d; 318d; 318i; 320; 320d; 320i; 323i; 325; 325d; 325i; 328i; 328xi; 330; 330d; 330i; 330xd; 330xi; 335; 335d sobilike amortisaatorite tabel
| Amortisaatori tüüp | 39; 45; 52 mm |
| Minimaalne pikkus | 12; 15; 22 mm |
| Vedru käigu pikkus | 22 mm |
| Amortiseerimissüsteem | 650 mm |
| Amortisaatori tüüp | 357 mm |
| Amortisaatori paigaldustüüp | 293 mm |
| Amortisaatori torutüüp | kg |
| Kolvivarre diameeter | 8-25 bar |
Kui palju maksavad amortisaatorid autole BMW E91?
Auto BMW 3 Touring (E91) amortisaatorite hind jääb vahemikku 19,79 kuni 240,99 €.
Püsttoru diameeter
| Netokaal | Kaal | Gaasirõhk |
| Amortisaatori rõhk | kaks toru; Ükstoru; Ükstoru-Upside Down |
| Millised tagumised ja eesmised amortisaatorid osta autole BMW E91? | Amortisaator; Teleskoop-amort; Vedruamort; kinnitusvedruga; mitte vedrukandev amort |
| Läbimõõt | Plaadi all; Silma all; Tihvti all; silm üleval; ülemine tihvt |
| Maksimaalne pikkus | Ühetoruline, kahetoruline |
Turvaline ostlemine! Saad tagastada BMW E91 amort selgitusi andmata 200 päeva jooksul pärast ostmist ja saad raha tagasi. Kuidas? Kasuta kassas olles Turvalise tellimuse valikut. Hind kõigest 2,99 €.
AUTODOC hoolib teist! Netipoe tellimused kuni 150 € väärtuses, saadetakse tasuta maksimaalselt Estonia. *Ei rakendu suurtele autovaruosadele