Brava Kombi Amort tagumine ja eesmine
Amort
FIAT Brava Kombi 1977
Enimmüüdud tooted: Amort FIAT Brava Kombi sõidukite jaoks
Enim müüdavamad varuosadt: Amort FIAT . Teil on valikuvõimalust mitmete Amort FIAT brändi tootjate vahel, et osta kõrge kvaliteediga autovaruosasid.
RIDEX 854S0422 Amort
esisild paremal, Gaasirõhk, 525x337 mm, kaks toru, Vedruamort, vedrukandev amort
RIDEX 854S0464 Amort
esisild paremal, Esisild, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
MONROE G1264 Amort
Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
TRW JHT202T Amort
Tagasild, Õlisurve, Teleskoop-amort, TWIN
MONROE R1503 Amort
Õlisurve, kaks toru, Teleskoop-amort
BILSTEIN 19-325545 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, mitte vedrukandev amort
KYB 343828 Amort
Tagasild, Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
MONROE R2559 Amort
Õlisurve, kaks toru, Teleskoop-amort
KYB 443005 Amort
Esisild, Õlisurve, Teleskoop-amort
TRW JHM457T Amort
Esisild, Õlisurve, Vedruamort, TWIN
KYB 443006 Amort
Tagasild, Õlisurve, Teleskoop-amort
SACHS 311 931 Amort
Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort, Löögist sõltuv summutus
KYB 441038 Amort
Tagasild, Õlisurve, Teleskoop-amort
BILSTEIN 22-290403 Amort
Esisild, Gaasirõhk, kaks toru, Vedruamort
MONROE G1083 Amort
Gaasirõhk, kaks toru, Teleskoop-amort
Amort FIAT Brava Kombi auto markidele
Enimloetud artiklid teemal amort autole Brava Kombi
Amort autole Brava Kombi: milline tootemark on parim?
Meie klientide hinnangul on parimad tooted kategoorias Amort tagumine ja eesmine autole FIAT valmistatud järgnevate tootjate poolt:
- RIDEX
- STARK
Amort autole FIAT Brava Kombi: kui palju see maksab?
Autotoodete hind autole FIAT Brava Kombi tootekategoorias Amort jääb vahemikku 19 kuni 184 €, sõltuvalt tootjast ja toote tehnilistest näitajatest.
Auto Brava Kombi katkiste amortisaatorite tunnused, tundemärgid ja nende probleemid
Soovitused amortisaatorite kontrollimiseks:
- Kontrollige, kas amortisaatoril esineb lekkeid
- Kontrollige amortisaatoreid, kui need teevad ebatavalisi helisid (kriuksumine, susisemine)
- Kontrollige amortisaatorite määrituse astet (õli)
- Probleemide tunnuste hulka võivad kuuluda:
Halb pidamine
- Liigne kere rullamine pidurdamisel
- Pikem pidurdusteekond
- Liiga palju või liiga vähe amortisaatori tagasivetrumist
Kui kaua auto Brava Kombi amortisaatorid kestavad?
Auto Fiat Brava Kombi amortisaatori eeldatav tööiga on 110 000 – 150 000 kilomeetrit.
Millal vahetada auto Brava Kombi amortisaatorid välja?
Me soovitame auto Brava Kombi amortisaatorid välja vahetada pärast 145 000 kilomeetri läbimist.
Autole Brava Kombi: 2.0 sobilike amortisaatorite tabel
| Amortisaatori tüüp | 39; 45; 58 mm |
| Minimaalne pikkus | 11; 20; 25 mm |
| Vedru käigu pikkus | mm |
| Amortiseerimissüsteem | 525 mm |
| Amortisaatori tüüp | 295 mm |
| Amortisaatori paigaldustüüp | 230 mm |
| Amortisaatori torutüüp | kg |
| Kolvivarre diameeter | 8-25 bar |
Kui palju maksavad amortisaatorid autole Brava Kombi?
Auto FIAT Brava Kombi amortisaatorite hind jääb vahemikku 19,49 kuni 183,99 €.
Püsttoru diameeter
| Netokaal | Kaal | Gaasirõhk; Õlisurve |
| Amortisaatori rõhk | kaks toru; kaks toru, ehitatud reguleeritav |
| Millised tagumised ja eesmised amortisaatorid osta autole Brava Kombi? | Löögist sõltuv summutus; Teleskoop-amort; Vedruamort; mitte vedrukandev amort; vedrukandev amort |
| Läbimõõt | Rõngaskinnituse all; Silma all; Tihvti all; silm üleval; ülemine tihvt |
| Maksimaalne pikkus | Ühetoruline, kahetoruline |
Turvaline ostlemine! Saad tagastada Brava Kombi amort selgitusi andmata 200 päeva jooksul pärast ostmist ja saad raha tagasi. Kuidas? Kasuta kassas olles Turvalise tellimuse valikut. Hind kõigest 2,99 €.
AUTODOC hoolib teist! Netipoe tellimused kuni 150 € väärtuses, saadetakse tasuta maksimaalselt Estonia. *Ei rakendu suurtele autovaruosadele