Bremseklodser til AIXAM SCOUTY foran og bag
Hvor køber man AIXAM SCOUTY bremseklods til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af AIXAM SCOUTY Bremseklodser
De bedst sælgende Bremseklodser AIXAM SCOUTY udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Bremseklodssæt kategori.
RIDEX 402B1248 Bremseklodser
foraksel, med indbygget slidsensor
A.B.S. 37340 Bremseklodser
med indbygget slidsensor
METELLI 24732 Bremseklodser
Inkl. slidadvarselskontakt
ASHIKA 50-00-MC04 Bremseklodser
foraksel
Klodser til Top AIXAM SCOUTY modeller
Bremseklodser til AIXAM SCOUTY: de mest populære artikler
Bremseklods foran og bag for Aixam SCOUTY: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Klodser bag og foran til Aixam SCOUTY kommer fra følgende mærker:
Bremseklodssæt for Aixam SCOUTY: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Bremseklodser for AIXAM SCOUTY varierer fra 152 kr. til 317 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvor længe holder bremseklodserne for + bag til Aixam SCOUTY?
Levetiden (kilometertal) for bremseklodser til AIXAM SCOUTY er 15.000 - 30.000 kilometer.
Grænse for slidte bremseklodser på AIXAM SCOUTY:
Den mindste tykkelse på bremseklodserne på Aixam SCOUTY er 2,5 mm.
Hvilke bremseklodser skal jeg vælge til AIXAM SCOUTY Cabriolet?
| Monteringsposition | bagaksel; foraksel |
| Slitage-advarselssensor | Ekskl. slidadvarselskontakt; Inkl. slidadvarselskontakt; ikke forberedt til slidadvarsel; med indbygget slid-advarselskontakt; med indbygget slidsensor |
| Til bremseskivediameter | 300 |
| Opfylder ECE-standard | ECE R90 |
| Testmærke | ECE-R90; R90 Homologated |
| Supplerende artikel/supplerende info: | uden tilbehør |
| Længde | 41.5 til 43 mm |
| Bredde | 89.6 til 97 mm |
| Tykkelse | 8 til 12 mm |
Hvad koster et nyt sæt bremseklodser til AIXAM SCOUTY?
Prisen på et sæt bremseklodser til Aixam SCOUTY spænder fra 152,99 til 316,50 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine AIXAM SCOUTY-bremseklodser op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele