Bremseklodser til SUBARU IMPREZA foran og bag
Hvor køber man SUBARU IMPREZA bremseklods til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af SUBARU IMPREZA Bremseklodser
De bedst sælgende Bremseklodser SUBARU IMPREZA udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Bremseklodssæt kategori.
RIDEX 402B0180 Bremseklodser
bagaksel, Inkl. slidadvarselskontakt, med akustisk advarsel for slid
RIDEX 402B0164 Bremseklodser
foraksel, Low-Metallic, med akustisk advarsel for slid
BREMBO 23325 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 21307 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 25760 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 23092 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 23572 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
FEBI BILSTEIN D1114-8218 Bremseklodser
bagaksel, med akustisk advarsel for slid
BREMBO 24854 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
ATE 605669 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 23381 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 22158 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 23558 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
TRW 23865 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 23866 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
BREMBO 24331 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
JURID 23865 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
A.B.S. 37446 Bremseklodser
med akustisk advarsel for slid
Bremseklodser til SUBARU IMPREZA i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Klodser til Top SUBARU IMPREZA modeller
Bremseklodser til SUBARU IMPREZA: de mest populære artikler
Bremseklods foran og bag for Subaru IMPREZA: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Klodser bag og foran til Subaru IMPREZA kommer fra følgende mærker:
- BREMBO
- BOSCH
- FEBI BILSTEIN
- ATE
- ZIMMERMANN
Bremseklodssæt for Subaru IMPREZA: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Bremseklodser for SUBARU IMPREZA varierer fra 120 kr. til 518 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvor længe holder bremseklodserne for + bag til Subaru IMPREZA?
Levetiden (kilometertal) for bremseklodser til SUBARU IMPREZA er 15.000 - 30.000 kilometer.
Grænse for slidte bremseklodser på SUBARU IMPREZA:
Den mindste tykkelse på bremseklodserne på Subaru IMPREZA er 2 mm.
Hvilke bremseklodser skal jeg vælge til SUBARU IMPREZA VI; coupé; hatchback; kombi; notchback; Stationcar?
| Monteringsposition | bagaksel; foraksel |
| Slitage-advarselssensor | Inkl. slidadvarselskontakt; med akustisk advarsel for slid |
| Til bremseskivediameter | |
| Opfylder ECE-standard | ECE R90 |
| Testmærke | E9 90R-02A1379 / 1221; ECE R90 Approved; R90 Homologated |
| Supplerende artikel/supplerende info: | med tilbehør; uden tilbehør |
| Længde | 37.4 til 78 mm |
| Bredde | 38 til 145 mm |
| Tykkelse | 13.9 til 17.8 mm |
Hvad koster et nyt sæt bremseklodser til SUBARU IMPREZA?
Prisen på et sæt bremseklodser til Subaru IMPREZA spænder fra 120,99 til 517,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine SUBARU IMPREZA-bremseklodser op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele