VW LT 35 Ladvogn Bremseklodser foran og bag
Hvor køber man VW LT 35 Ladvogn bremseklods til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af VW LT 35 Ladvogn Bremseklodser
Bedst sælgende udskiftningsdel: Bremseklodser VW LT 28-35 I Ladvogn / Chassis. Du har valget mellem forskellige Bremseklodssæt VW 281-363 LT 28-35 I Ladvogn / Chassis mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 402B0332 Bremseklodser
foraksel, forberedt til slidadvarsel, Ekskl. slidadvarselskontakt
RIDEX 402B0443 Bremseklodser
foraksel, forberedt til slidadvarsel, Ekskl. slidadvarselskontakt
ATE 605701 Bremseklodser
forberedt til slidadvarsel, Ekskl. slidadvarselskontakt
VALEO 20784 Bremseklodser
foraksel, uden indbygget slidsensor
RIDEX PLUS 402B0332P Bremseklodser
foraksel, forberedt til slidadvarsel
Bremseklods VW LT 28-35 I Ladvogn / Chassis (281-363) bil modeller
De mest læste artikler om emnet bremseklodser til VW LT 35 Ladvogn
Bremseklodser for VW LT 35 Ladvogn: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Bremseklodser foran og bag til VW LT 28-35 I Ladvogn / Chassis kommer fra følgende mærker:
- RIDEX
- BREMBO
- BOSCH
- FEBI BILSTEIN
- RIDEX PLUS
Klodser for VW LT 28-35 I Ladvogn / Chassis (281-363): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Bremseklodssæt for VW LT 28-35 I Ladvogn / Chassis (281-363) varierer fra 110 kr. til 484 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvor længe holder bremseklodserne for + bag til VW LT 35 Ladvogn?
Levetiden (kilometertal) for bremseklodser til VW LT 35 Ladvogn er 15.000 - 30.000 kilometer.
Grænse for slidte bremseklodser på Volkswagen LT 28-35 I Ladvogn / Chassis (281-363):
Den mindste tykkelse på bremseklodserne på VW LT 35 Ladvogn er 2,5 mm.
Hvilke bremseklodser skal jeg vælge til VW LT 28-35 I Ladvogn / Chassis (281-363)?
| Monteringsposition | foraksel |
| Slitage-advarselssensor | Ekskl. slidadvarselskontakt; forberedt til slidadvarsel; uden indbygget slidsensor |
| Til bremseskivediameter | |
| Opfylder ECE-standard | ECE R90 |
| Testmærke | ECE R90 Approved; ECE-R90; R90 Homologated |
| Supplerende artikel/supplerende info: | med tilbehør; uden tilbehør |
| Længde | 73.8 til 75.1 mm |
| Bredde | 74 til 149.2 mm |
| Tykkelse | 17.5 til 19 mm |
Hvad koster et nyt sæt bremseklodser til VW LT 35 Ladvogn?
Prisen på et sæt bremseklodser til Volkswagen LT 28-35 I Ladvogn / Chassis 281-363 spænder fra 110,99 til 483,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine bremseklodser til VW LT 35 Ladvogn uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele