Forlygtepære til FIAT TALENTO LED og Xenon
Hvor køber man FIAT TALENTO forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af FIAT TALENTO Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære FIAT TALENTO udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0003 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen, gennemsigtig
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
BOSCH H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
PHILIPS GOC 36194030 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3000K, Halogen
PHILIPS GOC 39934930 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 301 001 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
BOSCH H11 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3200K, Halogen
Forlygtepære til FIAT TALENTO i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top FIAT TALENTO modeller
Forlygtepære til FIAT TALENTO: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Fiat TALENTO: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Fiat TALENTO kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Fiat TALENTO: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT TALENTO varierer fra 19 kr. til 268 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Fiat TALENTO?
FIAT TALENTO har en H11; H4 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en FIAT TALENTO er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Fiat TALENTO-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
FIAT TALENTO Bus; Chassis; kasse; kassekombi forlygtepære
| Nominel kapacitet | 19; 55; 6055; 7075 W |
| Armaturdesign | H11; H4 |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t; PGJ19-2 |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 3600; 4000; 4300; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gul; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Fiat TALENTO?
Prisen på en forlygtepære til FIAT TALENTO spænder fra 19,49 til 267,50 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine FIAT TALENTO-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele