Fiat Talento 290 Bus Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Fiat Talento 290 Bus forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Fiat Talento 290 Bus Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære FIAT TALENTO Bus. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære FIAT 290 TALENTO Bus mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
TESLA B10401 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
BOSCH R2 (P45t) Pære, fjernlys
R2 (Bilux) 12V 45/40W P45t, Halogen
VALEO 32523 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3000K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
R2 (Bilux) 12V 45/40W P45t, Halogen
MAGNETI MARELLI H15 12V Pære, fjernlys
H15 12V 15/55W, Halogen, hvid, ECE-godkendt
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
OSRAM H8 Pære, fjernlys
H8 12V 35W PGJ19-1, 3200K, Halogen
PHILIPS GOC 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
Forlygte pære FIAT Talento Bus (290) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Fiat Talento 290 Bus
Forlygtepære for Fiat Talento 290 Bus: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til FIAT TALENTO Bus kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for FIAT Talento Bus (290): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT Talento Bus (290) varierer fra 20 kr. til 396 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Fiat Talento 290 Bus?
Fiat Talento 290 Bus har en H1; H11; H15; H19; H4; H7; H8; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Fiat Talento Bus (290) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Fiat Talento 290 Bus-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Fiat Talento 290 Bus: 1.9; 2.0 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 1555; 4540; 6055 W |
| Armaturdesign | H1; H11; H15; H19; H4; H7; H8; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P14.5s; P43t; P45t; PGJ19-1; PGJ19-2; PU43t-3; PX26d |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 4000; 4050; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; hvid; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Fiat Talento 290 Bus?
Prisen på en forlygtepære til FIAT TALENTO Bus (290) spænder fra 20,49 til 396 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Fiat Talento 290 Bus uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele