Hyundai Genesis DH Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Hyundai Genesis DH forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Hyundai Genesis DH Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære HYUNDAI GENESIS. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære HYUNDAI DH GENESIS mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0002 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4000K, Halogen, gennemsigtig
RIDEX 106B0005 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2 PGJ19-2, 3200K, Halogen
OSRAM D3S Xenon-pære
D3S, 42V, 35W, 4150K
PHILIPS 36495833 Xenon-pære
D3S, 42V, 35W, 4400K
PHILIPS 36194030 Pære, fjernlys
H11 12V 55W PGJ19-2, 3000K, Halogen
AMiO 01252 Pære, fjernlys
H7 70W PX26d, Halogen, gennemsigtig, UV filter, ACEA E4
PHILIPS GOC 37737833 Xenon-pære
D3S, 42V, 35W, 5000K
VALEO 32521 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
Forlygte pære HYUNDAI Genesis II Sedan (DH) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Hyundai Genesis DH
Forlygtepære for Hyundai Genesis DH: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til HYUNDAI GENESIS kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for HYUNDAI Genesis II Sedan (DH): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for HYUNDAI Genesis II Sedan (DH) varierer fra 20 kr. til 1.155 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Hyundai Genesis DH?
Hyundai Genesis DH har en D1S; D3S; H11; H7; H8 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Hyundai Genesis II Sedan (DH) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Hyundai Genesis DH-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Hyundai Genesis DH: 3.0; 3.3; 3.8; 5.0 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 70 W |
| Armaturdesign | D1S; D3S; H11; H7; H8 |
| Spænding | 12; 42; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | PGJ19-1; PGJ19-2; PK32d-5; PX26d |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 4000; 4100; 4150; 4200; 4300; 4400; 4800; 5000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Hyundai Genesis DH?
Prisen på en forlygtepære til HYUNDAI GENESIS (DH) spænder fra 20,99 til 1.155 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Hyundai Genesis DH uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele