LEXUS RX IV (AL20) Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man LEXUS RX IV (AL20) forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af LEXUS RX IV (AL20) Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære LEXUS RX. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære LEXUS _L2_ RX mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
PHILIPS 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
OSRAM H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 4200K, Halogen
VALEO 32007 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen
PHILIPS 35495928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
Forlygte pære LEXUS RX IV (AL20) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til LEXUS RX IV (AL20)
Forlygtepære for LEXUS RX IV (AL20): hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til LEXUS RX kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for LEXUS RX IV (AL20): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for LEXUS RX IV (AL20) varierer fra 20 kr. til 396 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til LEXUS RX IV (AL20)?
RX IV (AL20) har en D2S; H1; H11; H3; H4; H7 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Lexus RX IV (AL20) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine RX IV (AL20)-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
RX IV (AL20): 200t; 3.5; 300; 350; 450h forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 6055 W |
| Armaturdesign | D2S; H1; H11; H3; H4; H7 |
| Spænding | 12; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P32d-2; P43t; P43t-38; PGJ19-2; PK22s; PX26d |
| Farvetemperatur | 3200; 4050; 4150; 4200; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | lyseblå |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til RX IV (AL20)?
Prisen på en forlygtepære til LEXUS RX (_L2_) spænder fra 20,49 til 396 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til LEXUS RX IV (AL20) uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele