Mazda 323 C IV BG Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Mazda 323 C IV BG forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Mazda 323 C IV BG Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære MAZDA 323 C IV. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære MAZDA BG 323 C IV mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0003 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen, gennemsigtig
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
PHILIPS 00567028 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
PHILIPS GOC 39934930 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
NARVA H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3700K, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
TESLA B10401 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
Forlygte pære MAZDA 323 C IV Hatchback (BG) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Mazda 323 C IV BG
Forlygtepære for Mazda 323 C IV BG: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til MAZDA 323 C IV kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for MAZDA 323 C IV Hatchback (BG): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for MAZDA 323 C IV Hatchback (BG) varierer fra 19 kr. til 251 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Mazda 323 C IV BG?
Mazda 323 C IV BG har en H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Mazda 323 C IV Hatchback (BG) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Mazda 323 C IV BG-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Mazda 323 C IV BG: 1.3; 1.6; 1.7; 1.8 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 6055; 7075 W |
| Armaturdesign | H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t |
| Farvetemperatur | 3200; 3700; 4200; 4500; 5500; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Mazda 323 C IV BG?
Prisen på en forlygtepære til MAZDA 323 C IV (BG) spænder fra 19,49 til 251 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Mazda 323 C IV BG uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele