Forlygtepære til NISSAN PICK UP LED og Xenon
Hvor køber man NISSAN PICK UP forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af NISSAN PICK UP Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære NISSAN PICK UP udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0010 Pære, fjernlys
H3 12V 55W PK22s PK22s, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
BOSCH H3 Pære, fjernlys
H3 12V 55W PK22s, Halogen
PHILIPS 49099560 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
HELLA 082001 Pære, forlys
H3, 12V, 55W, Halogen, PK22s
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
Forlygtepære til NISSAN PICK UP i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top NISSAN PICK UP modeller
Guide/Trin for trin vejledning til reparation og udskiftning NISSAN PICK UP Forlygtepære
Forlygtepære til NISSAN PICK UP: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Nissan PICK UP: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Nissan PICK UP kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Nissan PICK UP: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for NISSAN PICK UP varierer fra 12 kr. til 280 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Nissan PICK UP?
NISSAN PICK UP har en H1; H3; H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en NISSAN PICK UP er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Nissan PICK UP-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
NISSAN PICK UP UP forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55; 6055 W |
| Armaturdesign | H1; H3; H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P14.5s; P43t; P43t-38; P45t; PK22s |
| Farvetemperatur | 3200; 3600; 4000; 5000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gul; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Nissan PICK UP?
Prisen på en forlygtepære til NISSAN PICK UP spænder fra 12,49 til 279,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine NISSAN PICK UP-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele