Forlygtepære til NISSAN PRIMASTAR LED og Xenon
Hvor køber man NISSAN PRIMASTAR forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af NISSAN PRIMASTAR Forlygtepære
De bedst sælgende Forlygtepære NISSAN PRIMASTAR udskiftningsdele er tilgængelig for dig fra vores Forlygtepære kategori.
RIDEX 106B0003 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen, gennemsigtig
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
BOSCH E1 22J Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
PHILIPS 39934930 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
HELLA 082008 Pære, forlys
H1, Halogen, P14.5s
BOSCH H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, Halogen
Forlygtepære til NISSAN PRIMASTAR i mærke kvalitet: Top Fabrikanter
Pære til forlygte til Top NISSAN PRIMASTAR modeller
Guide/Trin for trin vejledning til reparation og udskiftning NISSAN PRIMASTAR Forlygtepære
Forlygtepære til NISSAN PRIMASTAR: de mest populære artikler
Forlygte pære LED og Xenon for Nissan PRIMASTAR: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Pære til forlygte Xenon og LED til Nissan PRIMASTAR kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- BOSCH
- HELLA
- EINPARTS
- AMiO
Forlygtepære for Nissan PRIMASTAR: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for NISSAN PRIMASTAR varierer fra 17 kr. til 268 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Nissan PRIMASTAR?
NISSAN PRIMASTAR har en H1; H11; H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en NISSAN PRIMASTAR er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Nissan PRIMASTAR-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
NISSAN PRIMASTAR Bus; kasse; Ladvogn; Van forlygtepære
| Nominel kapacitet | 19; 55; 6055 W |
| Armaturdesign | H1; H11; H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P14.5s; P43t; P43t-38; P45t; PGJ19-2 |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 3600; 4200; 5500; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Nissan PRIMASTAR?
Prisen på en forlygtepære til NISSAN PRIMASTAR spænder fra 17,49 til 268 kr..
Tryghed ved internethandel! Du kan returnere dine NISSAN PRIMASTAR-forlygtepære op til 200 dage efter købet, helt uden at angive årsag. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele