100 / Metro Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man 100 / Metro forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af 100 / Metro Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære ROVER 100 / Metro Hatchback. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære ROVER XP 100 / Metro Hatchback mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
PHILIPS 00567028 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
MAXGEAR 78-0088 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen, Blå
PHILIPS GOC 49099560 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
Forlygte pære ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til 100 / Metro
Forlygtepære for 100 / Metro: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til ROVER 100 / Metro Hatchback kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for ROVER 100 / Metro Hatchback (XP): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) varierer fra 20 kr. til 251 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til 100 / Metro?
100 / Metro har en H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Rover 100 / Metro Hatchback (XP) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine 100 / Metro-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
100 / Metro: 1.4; 1.5; 111; 113; 114 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 6055; 7075 W |
| Armaturdesign | H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t |
| Farvetemperatur | 3200; 4000; 4200; 4500; 5000; 5500; 6000 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til 100 / Metro?
Prisen på en forlygtepære til ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) spænder fra 20,49 til 251 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til 100 / Metro uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele