Seat Leon 5f1 Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Seat Leon 5f1 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Seat Leon 5f1 Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære SEAT Leon Van / Hatchback. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære SEAT 5F1 Leon Van / Hatchback mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0012 Pære, fjernlys
H8 12V 35W PGJ19-1 PGJ19-1, Halogen
PHILIPS 35495928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen
OSRAM H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4200K, Halogen, CLASSIC
AMiO 01252 Pære, fjernlys
H7 70W PX26d, Halogen, gennemsigtig, UV filter, ACEA E4
MAXGEAR 78-0090 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, Halogen, Blå
NEOLUX® H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
Forlygte pære SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Seat Leon 5f1
Forlygtepære for Seat Leon 5f1: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til SEAT Leon Van / Hatchback kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for SEAT Leon Van / Hatchback (5F1): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) varierer fra 21 kr. til 319 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Seat Leon 5f1?
Seat Leon 5f1 har en H7; H8 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Seat Leon Van / Hatchback (5F1) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Seat Leon 5f1-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Seat Leon 5f1: 1.0; 1.2; 1.4; 1.6; 1.8; 2.0 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 70 W |
| Armaturdesign | H7; H8 |
| Spænding | 12; 24 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | PGJ19-1; PX26d |
| Farvetemperatur | 3200; 3800; 4000; 4200; 4300; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig; gul; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Seat Leon 5f1?
Prisen på en forlygtepære til SEAT Leon Van / Hatchback (5F1) spænder fra 21,49 til 318,99 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Seat Leon 5f1 uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele