Fiat 500 Stationcar Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Fiat 500 Stationcar forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Fiat 500 Stationcar Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære FIAT . Du har valget mellem forskellige Forlygtepære FIAT mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
BOSCH R2 (P45t) Pære, fjernlys
R2 (Bilux) 12V 45/40W P45t, Halogen
VALEO 32523 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3000K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
R2 (Bilux) 12V 45/40W P45t, Halogen
MAGNETI MARELLI H15 12V Pære, fjernlys
H15 12V 15/55W, Halogen, hvid, ECE-godkendt
BOSCH H7 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 5000K, Halogen
OSRAM H8 Pære, fjernlys
H8 12V 35W PGJ19-1, 3200K, Halogen
PHILIPS GOC 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
OSRAM D8S Xenon-pære
D8S, 42V, 25W, 4500K
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
HB3 12V 60W P20d, Halogen
Forlygte pære FIAT 500 Stationcar bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Fiat 500 Stationcar
Forlygtepære for Fiat 500 Stationcar: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til FIAT kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for FIAT 500 Stationcar: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT 500 Stationcar varierer fra 20 kr. til 590 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Fiat 500 Stationcar?
Fiat 500 Stationcar har en D8S; H1; H11; H15; H19; H4; H7; H8; HB3; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Fiat 500 Stationcar er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Fiat 500 Stationcar-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Fiat 500 Stationcar: 0.5 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 25; 35; 55; 60; 1555; 4540; 6055 W |
| Armaturdesign | D8S; H1; H11; H15; H19; H4; H7; H8; HB3; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12; 42 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P20d; P43t; P45t; PGJ19-1; PGJ19-2; PK32d-1; PU43t-3; PX26d |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 4000; 4050; 4500; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; hvid; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Fiat 500 Stationcar?
Prisen på en forlygtepære til FIAT 500 kombi spænder fra 20,49 til 589,50 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Fiat 500 Stationcar uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele