FIAT Croma I Hatchback (154) Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man FIAT Croma I Hatchback (154) forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af FIAT Croma I Hatchback (154) Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære FIAT CROMA. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære FIAT 154 CROMA mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0003 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen, gennemsigtig
RIDEX 106B0011 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P 45t P45t, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
PHILIPS 00567028 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
PHILIPS 39934930 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
NARVA H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3700K, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
NEOLUX® H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
Forlygte pære FIAT Croma I Hatchback (154) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til FIAT Croma I Hatchback (154)
Forlygtepære for FIAT Croma I Hatchback (154): hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til FIAT CROMA kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for FIAT Croma I Hatchback (154): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for FIAT Croma I Hatchback (154) varierer fra 19 kr. til 251 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til FIAT Croma I Hatchback (154)?
Croma I Hatchback (154) har en H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Fiat Croma I Hatchback (154) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Croma I Hatchback (154)-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Croma I Hatchback (154): 1.6; 1.9; 2.0; 2.5; 1900 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 6055; 7075 W |
| Armaturdesign | H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t |
| Farvetemperatur | 3200; 3700; 4200; 5500 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; gennemsigtig, lyseblå; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Croma I Hatchback (154)?
Prisen på en forlygtepære til FIAT CROMA (154) spænder fra 19,49 til 251 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til FIAT Croma I Hatchback (154) uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele