NISSAN Note III (E13) Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man NISSAN Note III (E13) forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af NISSAN Note III (E13) Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære NISSAN Note III. Du har valget mellem forskellige Forlygtepære NISSAN E13 Note III mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
PHILIPS 00577928 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 4000K, Halogen
HELLA 082034 Pære, fjernlys
H7 PX26d, 3300K, Halogen, gennemsigtig
OSRAM H9 Pære, fjernlys
H9 12V 65W PGJ19-5, 3200K, Halogen
PHILIPS 40593760 Pære, fjernlys
H7 12V 55W PX26d, 3200K, Halogen, Vision
PHILIPS 47516930 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 3200K, Halogen, Vision
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
OSRAM H1 Pære, fjernlys
H1 12V 55W P14.5s, 4200K, Halogen
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 3 Pære, fjernlys
HB3 12V 60W P20d, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4200K, Halogen
PHILIPS 37435360 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
Forlygte pære NISSAN Note III (E13) bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til NISSAN Note III (E13)
Forlygtepære for NISSAN Note III (E13): hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til NISSAN Note III kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for NISSAN Note III (E13): hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for NISSAN Note III (E13) varierer fra 20 kr. til 592 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til NISSAN Note III (E13)?
Note III (E13) har en D1S; D2S; H1; H11; H4; H7; H9; HB3 pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Nissan Note III (E13) er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Note III (E13)-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Note III (E13): 1.2 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 35; 55; 60; 65; 6055 W |
| Armaturdesign | D1S; D2S; H1; H11; H4; H7; H9; HB3 |
| Spænding | 12; 85 V |
| Lampekonstruktion | Halogen; xenon |
| Basisversion | P14.5s; P20d; P32d-2; P43t; P43t-38; PGJ19-2; PGJ19-5; PX26d; Pk32d-2 |
| Farvetemperatur | 3200; 3300; 3800; 4000; 4150; 4200; 5000; 6000; 6200 K |
| Pærefarve | gennemsigtig; lyseblå |
| Lysfunktion | med nærlys; til positionslys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Note III (E13)?
Prisen på en forlygtepære til NISSAN Note III (E13) spænder fra 20,49 til 592 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til NISSAN Note III (E13) uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele