Ssangyong Actyon 1 Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man Ssangyong Actyon 1 forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af Ssangyong Actyon 1 Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære SSANGYONG . Du har valget mellem forskellige Forlygtepære SSANGYONG mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen
HELLA H4 Pære, forlys
H4, Halogen, P43t-38
PHILIPS 00567028 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
MAXGEAR 78-0088 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen, Blå
PHILIPS 49099560 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3200K, Halogen, Vision
BOSCH Blister 1pcs - 1 987 301 001 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 4000K, Halogen
OSRAM H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
Forlygte pære SSANGYONG Actyon I bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til Ssangyong Actyon 1
Forlygtepære for Ssangyong Actyon 1: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til SSANGYONG kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for SSANGYONG Actyon I: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for SSANGYONG Actyon I varierer fra 20 kr. til 251 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til Ssangyong Actyon 1?
Ssangyong Actyon 1 har en H4; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en SsangYoung Actyon I er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Ssangyong Actyon 1-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Ssangyong Actyon 1: 2.0; 2.3 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 6055 W |
| Armaturdesign | H4; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t |
| Farvetemperatur | 3200; 4000; 4200; 4500; 5000; 6000 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig; gul; lyseblå |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Ssangyong Actyon 1?
Prisen på en forlygtepære til SSANGYONG ACTYON 1 spænder fra 20,49 til 251 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til Ssangyong Actyon 1 uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele