SUBARU Rex III Forlygtepære LED og Xenon
Hvor køber man SUBARU Rex III forlygte pære til en god pris? Hos AUTODOC!
Bestsellere fra AUTODOC - køb på nettet til lave priser og spar penge på udskiftning af SUBARU Rex III Forlygtepære
Bedst sælgende udskiftningsdel: Forlygtepære SUBARU . Du har valget mellem forskellige Forlygtepære SUBARU mærke-fabrikanter, eller at købe en anden højkvalitetsdel.
RIDEX 106B0003 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, 3200K, Halogen, gennemsigtig
PHILIPS 35490428 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 4200K, Halogen
PHILIPS 39934930 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
NARVA H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, 3700K, Halogen
BOSCH H4 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t, Halogen
VALEO 32006 Pære, fjernlys
Halogen, H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen, ESSENTIAL
VALEO 32510 Pære, fjernlys
H4 12V 60/55W P43t-38, Halogen
Forlygte pære SUBARU Rex III bil modeller
De mest læste artikler om emnet forlygtepære til SUBARU Rex III
Forlygtepære for SUBARU Rex III: hvilket mærke er bedst?
Ifølge vores kunder er de bedste reservedele i produktkategorien Forlygte pære LED og Xenon til SUBARU kommer fra følgende mærker:
- OSRAM
- RIDEX
- BOSCH
- HELLA
- GT-BERGMANN
Pære til forlygte for SUBARU Rex III: hvor meget koster dette produkt?
Prisen på bildele inden for kategorien Forlygtepære for SUBARU Rex III varierer fra 19 kr. til 227 kr., afhængigt af producent og produktspecifikationer.
Hvilke forlygte-pærer passer til SUBARU Rex III?
Rex III har en H4; Halogen; R2 (Bilux) pære (bulb).
Forlygte-pærer på en Subaru Rex III er defekt og virker ikke, hvad skal jeg gøre?
Kontrollér dine Rex III-forlygtepærer, og udskift dem om nødvendigt. Kontrollér, at nærlyset er monteret korrekt.
Rex III: 0.8 forlygtepære
| Nominel kapacitet | 55.6; 6055 W |
| Armaturdesign | H4; Halogen; R2 (Bilux) |
| Spænding | 12 V |
| Lampekonstruktion | Halogen |
| Basisversion | P43t; P43t-38; P45t |
| Farvetemperatur | 3000; 3200; 3700; 4200 K |
| Pærefarve | Blå; gennemsigtig |
| Lysfunktion | med fjernlys; med nærlys |
Hvad koster et nyt forlygtepæresæt til Rex III?
Prisen på en forlygtepære til SUBARU REX spænder fra 19,49 til 227 kr..
Tryghed ved internethandel! Returnér dine forlygtepære til SUBARU Rex III uden forklaring i op til 200 dage efter købet og få pengene tilbage. Hvordan? Vælg blot Sikker Bestilling ved betaling. Tjenesten koster kun 49,50 kr..
AUTODOC bekymrer sig for dig! Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark.
*Gælder ikke store bildele